Deze Hoera 21 jaar sleutelhanger is speciaal ontworpen voor Jarige job en heeft het thema Hoera 21 jaar. De sleutelhanger heeft een ronde vorm met een diameter van 25mm en is voorzien van een “dooming” glas. Er wordt een sleutelring mee geleverd waaraan de hanger is bevestigd. De sleutelhanger wordt geleverd in een Blister.
Thema Hoera 21 jaarKen jij iemand die 21 jaar is geworden of ben jij dat misschien zelf wel? Dan is deze sleutelhanger perfect voor jou! Dit is een makkelijk en leuk geschenk en is leuk voor de jarige. De sleutelhanger is makkelijk op te hangen voor bijvoorbeeld jouw sleutelbos, maar je kan de sleutelhanger natuurlijk ook aan je tas of broek hangen. Iedereen mag namelijk weten dat jij 21 jaar bent geworden. Dus zoek jij een leuk cadeautje voor iemand die 21 jaar is geworden of bijna 21 wordt, dan is dit een perfect geschenk.
Kenmerken
- Gewicht 20 gram
- Afmeting 2,5 x 2,5 cm (L x B)
- Materiaal hanger: zink
- Materiaal dooming: glas
- Materiaal ring: Stainless steel
- Kleuren Wit, Zwart
- Thema Hoera 21 jaar
- Voor Jarige job
- Merk Akyol
SleutelhangersEen sleutelhanger heeft iedereen altijd bij zich. Het is gemakkelijk te herkennen welke sleutel waarvoor is. Iedereen kun je blij maken met een sleutelhanger, jong en oud. Vaak wordt een sleutelhanger gebruikt als versiering voor je sleutelbos.
Over AkyolAkyol is een geregistreerd merk gespecialiseerd in het ontwerpen en produceren van allerhande sleutelhangers. Alle producten zijn met de grootst mogelijk zorg tot stand gekomen. Inmiddels heeft Akyol al duizenden verschillende sleutelhangers.