Na uw bestelling graag een email sturen naar sleutelhangerkopen38@gmail.com Met de naam die u op de sleutelhanger wil hebben. Uw naam komt er dan zoals de foto uit te zien. Wanneer we uw mail hebben ontvangen gaan we gelijk aan de slag en sturen we de sleutelhanger zo snel mogelijk uw kant op! Omdat de sleutelhanger op maat wordt gemaakt kan deze helaas niet geretourneerd worden.
Deze astronaut sleutelhanger is speciaal ontworpen voor astronaut liefhebbers en heeft het thema astronaut. De sleutelhanger heeft een ronde vorm met een diameter van 25mm en is voorzien van een “dooming” glas. Er wordt een sleutelring mee geleverd waaraan de hanger is bevestigd. De sleutelhanger wordt geleverd in een Blister.
Thema astronaut
Deze sleutelhanger is perfect voor de astronaut. Met zo veel liefde voor astronauten kan zo´n prachtige sleutelhanger natuurlijk niet ontbreken aan jouw sleutelbos. Zo kan iedereen zien dat jij een echte liefhebber bent! Je kan deze sleutelhanger natuurlijk ook aan je spijkerbroek of aan je tas hangen zodat iedereen deze kan zien.
Kenmerken
Sleutelhangers
Een sleutelhanger heeft iedereen altijd bij zich. Het is gemakkelijk te herkennen welke sleutel waarvoor is. Iedereen kun je blij maken met een sleutelhanger, jong en oud. Vaak wordt een sleutelhanger gebruikt als versiering voor je sleutelbos.
© 2023 www.sleutelhangerkopen.nl - Powered by Shoppagina.nl